Rozlúčka s prípravkármi 18.6.2021

V piatok 18.6.2021 sa prípravkári lúčili s materskou školou - doobeda s kamarátmi z ostatných tried a zamestnancami MŠ, po vystúpení pred nimi prišiel ujo Ľubo s rozlúčkovou diskotékou a poobede mali rozlúčkovú párty aj so svojimi rodičmi a súrodencami. Počasie nám veľmi prialo - vonku bolo "príjemných" 30 stupňov, ale deťom to nerobilo žiaden problém. Po vystúpení a rozdaní darčekov deťom, prišla na rad pasovačka - deti zložili slávnostnýn sľub a boli pasovaní za budúcich školákov. Potom prišli na rad súťaže rodičov s deťmi - to bola teda riadna zábava! A to sa nám už rozlúčka blížila k svojmu zdarnému koncu a tak si deti vyzdvihli balóny nafúknuté héliom, na ktorých mali priviazané lístočky so svojimi prianiami a po ich prečítaní úspešne vypustili balóny, aby si tie našli svojich adresátov a aby sa deťmo všetky ich rpiania splnili. To im prajeme z celého srdca.